درباره سفرایران

مجموعه سفرایران در سال 1392 با چشم انداز توسعه و گسترش صنعت گردشگری و توریسم جهت نیل به اهداف مشروح ذیل شروع به کار نمود.

شرکت ایران اچ آرسی با شماره ثبت 8997 صاحب امتیاز سفرایران میباشد .

سیستم سفرایران یک موتور جستجو و رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور می باشد که امکان رزرو بلیط را به سادگی برای مسافران و گردشگران فراهم می نماید. سفر ایران با هدف ارائه خدمات گردشگری الکترونیک فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر رزرو پروازهای چارتری و سیستمی در مسیرهای داخلی و خارجی، هتل های داخلی و خارجی و تور در مسیرهای داخلی و خارجی را به صورت آنلاین امکان پذیر نموده.

ماموریت تیم سفرایران ارائه خدمات گردشگری در بستر وب با رعایت کیفیت و استانداردهای بین المللی می باشد. سفرایران با چند کلیک تمامی اطلاعات موجود در زمینه گردشگری را جستجو کرده و در یک نگاه بر اساس ارزانترین نرخ نمایش می دهد و به این ترتیب امکان خرید را به سادگی فراهم می نماید و با پشتیبانی 24 ساعته، ضمانت سرویس های که در اختیار قرار می دهد و ارائه ارزانترین نرخ های موجود، ارزش افزوده ایجاد کرده و در جهت اهداف خود یعنی ارائه خدمات گردشگری الکترونیک از جمله رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، رزرو تور و ... حرکت می کند.